KWALIFIKOWANE CENTRUM CERTYFIKACJI KLUCZY
O nas

Dowiedz się więcej o nas

 

CenCert, jako kwalifikowany dostawca usług zaufania, od roku 2009 prowadzi działalność w zakresie wystawiania kwalifikowanych certyfikatów i znaczników czasu.

Podstawą prawną naszej działalności jest w szczególności eIDAS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014) i ustawa o usługach zaufania oreaz identyfikacji elektronicznej. 

Chcemy, aby podpisy elektroniczne były nie tylko bezpieczne, ale też przyjazne użytkownikom – dlatego stworzyliśmy łatwe w obsłudze zestawy do podpisu kwalifikowanego.

CenCert bazuje na blisko 20 latach doświadczenia firm COMP i ENIGMA SOI sp. z o.o. w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego i systemów PKI. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych możemy dostarczać naszym Klientom zaawansowane narzędzia służące do składania podpisu elektronicznego w środowiskach Windows, MAC OS i LINUX. Firma ENIGMA SOI wdraża rozwiązania z zakresu podpisu elektronicznego i poufności w takich instytucjach jak NBP i banki komercyjne, MSZ, MSWiA, Policja czy instytucje NATO. 

Naszej działalności przyświeca przekonanie, że na polskim rynku też mogą powstawać bezpieczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania informatyczne, które nie ustępują jakością produktom oferowanym przez międzynarodowe korporacje.

   © 2010 Enigma SOI. CenCert jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Enigma SOI