Formularz został wysłany.
135,00 zł plus 23% VAT
Karta kryptograficzna Thales SafeNet IDPrime 930nc jest rekomendowana do użycia w aplikacji Źródło do obsługi Systemu Rejestrów Państwowych (SRP), do pl.ID itp.
UWAGA: oferowana karta nie zawiera certyfikatów użytkownika, które należy uzyskać w stosownej procedurze administracyjnej publikowanej na stronach instytucji odpowiedzialnych za dostęp do Systemu Rejestrów Państwowych
Karta Thales SafeNet IDPrime 930 to wieloplatformowa karta stykowa typu plug & play przeznaczona do aplikacji opartych na Infrastrukturze Klucza Publicznego (PKI). Karta jest zgodna ze standardem ISO 7816 i spełnia restrykcyjne wymagania bezpieczeństwa dla tego typu produktów. Zapewnia ulepszoną obsługę kryptograficzną, w tym RSA do 4096 bitów oraz algorytmy krzywych eliptycznych. Karta jest naturalnym zamiennikiem Gemalto IDPrime MD 830 L2 lub L3.
Certyfikowany i dystrybuowany przez Microsoft® sterownik SafeNet Authentication Client zapewnia natychmiastową integrację ze wszystkimi wspieranymi środowiskami Microsoft®.
Karty inteligentne Thales SafeNet IDPrime 930 umożliwiają szereg zastosowań opartych na Infrastrukturze Klucza Publicznego (PKI), takich jak:
podpisy cyfrowe,
bezpieczny dostęp,
szyfrowanie wiadomości e-mail,
bezpieczne przechowywanie danych,
bezpieczne transakcje online dla użytkowników końcowych
| Pamięć | Flash 400 KB | 
| Trwałość | Minimum 500 000 cykli zapisu/kasowania | 
| Przechowywanie danych | Minimum 25 lat | 
| Technologia | Wbudowany silnik do kryptografii symetrycznej i asymetrycznej | 
| Zgodność z normami | Sterownik BaseCSP (sterownik SafeNet) Global Platform 2.2.1 Java Card 3.0.5 ISO 7816  | 
| Algorytmy kryptograficzne | Hash: SHA-1, SHA-256, SHA-384, SHA-512. RSA: do 4096 bitów RSA RSA OAEP i RSA PS P-256 bitów ECDSA, ECDH. P-384 i P-521 bitów ECDSA, ECDH Generowanie asymetrycznych par kluczy na karcie (RSA do 4096 bitów i krzywe eliptyczne do 521 bitów)  | 
| Protokoły komunikacji | T=0, T=1, PPS, z szybkością transmisji do 446 Kbps przy 3,57 MHz (TA1=97h) | 
| Systemy operacyjne | Windows®, MAC®, Linux | 
| Certyfikat dla procesora | CC EAL6+ | 
| Inne funkcje | Obsługa wielu PIN | 
Na stanie
Formularz został wysłany.
Formularz został wysłany.