Kwalifikowany podpis elektroniczny w geodezji

Kwalifikowany podpis elektroniczny w geodezji – zgodnie z  rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 18 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji i trybu prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego każda dokumentacja powstająca w wyniku prac branży geodezyjnej docelowo powinna być opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Najważniejszymi cechami nowego rozporządzenia są zmiany związane z nowymi regulacjami prawnymi w zakresie geodezji i kartografii oraz wspieranie informatyzacji państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Kwalifikowany podpis elektroniczny w geodezji – Kiedy przepisy wejdą w życie?

Jak na razie przepis obowiązuje dla prac geodezyjnych zgłoszonych od dnia 31 lipca 2020 r. Nawet po tej dacie dopuszcza się jeszcze sporządzanie operatów technicznych w wersji papierowej, ale z zaznaczeniem, że taki stan rzeczy nie może to jednak trwać dłużej, niż do końca 2021 roku.

Podpis elektroniczny dla Geodetów taniej!

CenCert przygotował dla Geodetów specjalną ofertę rabatową na podpis elektroniczny, który już coraz częściej staje się powszechnym narzędziem pracy przedstawicieli tej branży.

Teraz, w ramach promocji PODPIS DLA GEODETY, cena zakupu podpisu kwalifikowanego została dla geodetów obniżona. Wystarczy podczas zakupu w naszym sklepie wpisać kod rabatowy, który możesz uzyskać w wybranym Punkcie Obsługi Klienta.

Aby skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na kwalifikowany podpis elektroniczny skontaktuj się z najbliższym Punktem Obsługi Klienta CenCert i poproś o kod rabatowy dla GEODETY.